O Nas

CENTRUM STOMATOLOGICZNE Jahromi-Kloss to profesjonalny gabinet stomatologiczny, oferujący kompleksową pomoc z zakresu leczenia i higieny jamy ustnej.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę medyczną osobom dorosłym i dzieciom.

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy nowocześnie wyposażone i klimatyzowane gabinety zabiegowe i wygodną poczekalnię.

W trosce o naszych pacjentów w leczeniu wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, zaawansowane technologie, a naszą pracę umożliwia nowoczesny sprzęt.

Zapewniamy konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

WYSOKĄ JAKOŚĆ LECZENIA GWARANTUJĄ:

Dorota Jahromi - Kloss

Lek. Dent. Dorota Jahromi – Kloss

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na studiach należała do Koła Naukowego przy Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej GUMed oraz do Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Systematycznie uczestniczy w kursach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce szeroko rozumianej stomatologii. Dokłada wszelkich starań, aby pomóc pacjentom przezwyciężyć nawet głęboko zakorzeniony strach przed stomatologiem.

Dorota Jahromi-Kloss - ZnanyLekarz.pl
Amir Jahromi - Kloss

Lek. Dent. Amir Jahromi – Kloss

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Praca to jego pasja i źródło satysfakcji. Swoje umiejętności kształtuje poprzez uczestnictwo w kursach z różnych dziedzin stomatologii. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentem. Jego ulubionym narzędziem jest mikroskop. Zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną, nowoczesną endodoncją mikroskopową oraz chirurgią stomatologiczną.

Amir Jahromi-Kloss - ZnanyLekarz.pl
Amir Jahromi - Kloss

Asystentka stomatologiczna Kinga Lange

Dyplomowana pomoc dentystyczna. Dba o komfort naszych pacjentów, miłą atmosferę w gabinecie i rejestracji oraz sprawną pracę lekarzy. Wkrótce ukończy szkołę higienistek stomatologicznych i to ona będzie starannie wykonywać zabiegi higienizacyjne jamy ustnej.