Cennik

Centrum Stomatologiczne Jahromi-Kloss od 2016 roku.

Jesteśmy rodzinną kliniką która od początku istnienia dąży do zapewnienia najwyższych standardów leczenia. W tym celu nieustannie podnosimy swoje umiejętności na licznych konferencjach i szkoleniach w Polsce i zagranicą.

Gabinet jest stale modernizowany i dostosowywany to najwyższych wymogów. Sprzęt oraz materiały na których pracujemy są najwyższej jakości. Solidność, rzetelność i zadowolenie naszych pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Współpracujemy z jednym z najlepszych laboratoriów protetycznych w Polsce, dzięki czemu jakość i estetyka są ze sobą ściśle powiązane.

Implanty – od czego zaczynamy?

Pierwsza konsultacja implantologiczna: 300 zł
Diagnostyka trójwymiarowa podczas pierwszej konsultacji: 350 zł
Indywidualny pisemny plan leczenia: gratis!

Umów wizytę i odzyskaj
piękny uśmiech

Umów wizytę

Byłam na pierwszej wizycie u Pani dr. Po pierwsze, uśmiech i miła atmosfera, ponadto cierpliwe tłumaczenie krok po kroku co będziemy robić, jak leczyć itd. – jednym słowem pełne zrozumienie potrzeb pacjenta. Zabieg przeprowadzony sprawnie i bezboleśnie! Przedstawiła mi dwie alternatywy leczenia (opcja tańsza i droższa) czego raczej się nie spotyka.
Polecam wszystkim

Kasia K.

Badania lekarskie

W trakcie wizyty zespół zbierze dokładny wywiad medyczny oraz zbada stan jamy ustnej, oraz uzębienia. Podczas tej 30-minutowej wizyty pacjent będzie mógł zadać wszelkie nurtujące go pytania związane z jego zębami. Koszt badania to 200zł, w trakcie którego najczęściej wykonywane jest zdjęcie panoramiczne, aby bardzo dokładnie przedstawić stan jamy ustnej (chyba że pacjent posiada aktualne) – koszt 100zł.

Wizyta obejmuje wykonanie szczegółowego PLANU LECZENIA. PLAN LECZENIA – kilkustronicowy, dokładny plan obejmujący zakres leczenia potrzebny, aby cieszyć się zdrową jamą ustną! Zawiera ceny oraz czas poszczególnych wizyt, na jego podstawie później umawiane są właściwe wizyty.

Konsultacja
specjalistyczna protetyczna, implantologiczna)

Konsultacja specjalistyczna (protetyczna, implantologiczna) – wizyta podczas której lekarz dokładnie zbada pacjenta oraz odpowie na jego pytania. Zaplanuje leczenie polegające na poprawie estetyki, funkcji oraz odbudowie braków zębowych w najlepszy możliwy dla pacjenta sposób. Przedstawi propozycje leczenia, objaśni przebieg oraz procedury. Koszt tej wizyty to 300zł, jeżeli konieczna jest diagnostyka trójwymiarowa (posiadamy w swojej klinice jeden z najlepszych sprzętów do tomografii 3D) to dodatkowy koszt 350zł. Pacjent otrzyma szczegółowy PLAN LECZENIA.

Diagnostyka:

 • Zdjęcie pantomograficzne (panoramiczne) cyfrowe OPG – 100 zł
 • Zdjęcie zębowe (punktowe) RVG cyfrowe – 50 zł
 • Badanie 3D CBCT(TK) jednego zęba – 250 zł
 • Badanie 3D CBCT(TK) szczęki lub żuchwy – 250 zł
 • Badanie 3D CBCT(TK) szczęki i żuchwy – 350 zł

Leczenie najmłodszych

Leczenie najmłodszych – już od pojawienia się pierwszych zębów należy udać się do lekarza dentysty. Dbamy o to aby mali pacjenci zaczęli swoją przygodę w sposób przyjazny i spokojny. W trakcie wizyty adaptacyjnej nawiązujemy relacje z dzieckiem aby później przeprowadzić konieczne leczenie. Przypominamy, że zęby mleczne również należy leczyć, są bardziej narażone na próchnice. Koszt wypełnień zębów mlecznych od 250zł.

Stomatologia zachowawcza

Próchnica jest chorobą zakaźną, która we wczesnych stadiach jest bezobjawowa. Leczenie polega na usunięciu zniszczonych bakteryjnie tkanek i zastąpieniu ich materiałem przypominającym kształt, kolor zęba. Używamy w tym celu kompozytów światłoutwardzalnych najwyższej jakości, najczęściej pracując w powiększeniu-mikroskop/lupy. Wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie mając do dyspozycji znieczulenie komputerowe – koszt 50zł. Odbudowa kompozytowa jest to koszt od 350zł.

Leczenie endodontyczne
-kanałowe

W Centrum Stomatologicznym Jahromi-Kloss wszystkie leczenia endodontyczne wykonywane są pod kontrola mikroskopu. Dzięki powiększeniu i oświetleniu pola zabiegowego lekarz może w sposób dokładny ocenić zęba i wdrożyć konieczne leczenie.

Użycie mikroskopu w Centrum Stomatologicznym Jahromi-Kloss nie jest dodatkowo płatne.

Leczenie kanałowe:
zęby jednokanałowe – od 900 zł
zęby dwukanałowe – od 1200 zł
zęby trzonowe – od 1700 zł
ponowne leczenie kanałowe (re-endo) – wycena w gabinecie, średnio + 50% ceny podstawowej

Leczenie estetyczne

Czy nie każdy marzy o pięknym równym uśmiechu? Leczenie estetyczne w Centrum Stomatologicznym Jahromi Kloss opiera się na współpracy z jednym z najlepszych laboratoriów w Polsce. W zależności od przypadku wykonujemy odbudowy światłoutwardzalne lub ceramiczne. Wszystko poprzedzone jest wcześniejszymi fotografiami pacjenta i cyfrowym projektowaniem.

Koszt leczenia:

 • Licówka kompozytowa – od 900zł
 • Licówka/korona ceramiczna- od 2100zł

Protetyka

Jeżeli doszło do utraty jednego/kilku zębów. Bardzo ważnym jest dla zachowania właściwej funkcji oraz estetyki ich uzupełnienie. W zależności od ilości utraconych zębów i jakości tych które pozostały, można zastosować różne rozwiązania protetyczne. Konieczne jest szczegółowe badanie, aby poznać potrzeby indywidualne pacjenta.

Mosty protetyczne pełnoceramniczne – koszt 2100 zł (cena za 1 punkt)

Implanty

W przypadku gdy doszło do utraty zębów jednym z rozwiązań jest odbudowa stała lub ruchoma, przy użyciu implantów. W naszym gabinecie używamy tylko sprawdzonych produktów topowym marek, które od lat służą naszym pacjentom. Zabiegi poprzedzone są dokładnym wywiadem medycznym oraz planowaniem, a samo wszczepienie implantu przebiega BEZBÓLOWO!!!

Dowiedz się więcej w zakładce Implanty

 • wszczepienie implantu-3300zł
 • wszczepienie implantu przez szablon implantologiczny-5000zł
 • sinuslift/augmentacja kości-od 2000zł
 • korona na implancie-3000zł

Profilaktyka

Zabiegi oczyszczania zębów należy wykonywać regularnie. Obecność złogów kamienia i osadu prowadzą do próchnicy zębów, chorób dziąseł i kości. Zabiegi higienizacyjne są wykonywane przez doświadczone dyplomowane higienistki stomatologiczne. Wizyta trwa około 1 godzinę, w trakcie wykonywany jest skaling ultradźwiękowy+piaskowanie+fluoryzacja oraz instruktaż higieny jamy ustnej. Koszt 400zł.

Jeżeli zależy nam na rozjaśnieniu zębów, tutaj przychodzą zabiegi wybielania zębów. Wybielanie nakładkowe – 1000zł

Chirurgia stomatologiczna

W Centrum Stomatologicznym Jahromi-Kloss, zabiegi chirurgiczne wykonywane są bezboleśnie. Usuwanie zębów przebiega maksymalnie atraumatycznie, a procedurę poprzedza zebranie wywiadu i badanie pacjenta.

Usunięcie zęba – od 400 zł
Chirurgiczne usunięcie zęba ósmego- od 600 zł
Usunięcie zęba mlecznego – 250 zł
Plastyka dziąsła – od 1000zł

Ortodoncja

Leczenie ortodontyczne można przeprowadzamy zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Czas leczenia zależy od rodzaju wady, wieku i dobranego aparatu ortodontycznego.

Konsultacja ortodontyczna – 300 zł
1 wizyta : Badanie, skan, zdjęcia
2 wizyta : omówienie planu leczenia, wybór aparatu

Aparaty stałe – od 2500 zł
Aparaty ruchome – od 1000 zł
Wizyty kontrolne aparatu ruchomego – 250 zł
Wizyty kontrolne aparatu stałego – 250-300zł

Jedyny stomatolog, który dał szansę i uratował mi zęba zamiast wyrywać. Profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta, a zarazem bardzo mila i przyjazna atmosfera. Doktor zna się na tym co robi, z pewnością jest godny polecenia i zaufania. Dziękuję za zęba.

Asia Z.

Umów się na konsultację
i zadbaj o swój uśmiech

Centrum Stomatologiczne Jahromi Kloss
Umów wizytę