Higienizacja

W Centrum Stomatologicznym Jahromi-Kloss wykwalifikowane i dyplomowane higienistki wykonują zabiegi profilaktyczne, które mają za zadanie nie dopuścić do powstania nowych ubytków próchnicowych lub paradontozy.

Profesjonalna higienizacja zębów powinna być wykonywana co 4-6 miesięcy.

Dużą rolę przykładamy do edukacji oraz budowania świadomości pacjentów.

W przypadku stabilnej sytuacji w jamie ustnej, jedno spotkanie co 6 miesięcy to warunek zachowania zdrowych zębów i dziąseł na długie lata.

Sprawdź jak pomogliśmy innym

Jestem bardzo zadowolony z mojego ostatniego zabiegu higienizacji stomatologicznej. Cały proces był nie tylko skuteczny, ale także profesjonalny. Personel był bardzo przyjazny i troszczył się o moją wygodę podczas całego zabiegu. Komfortowo ja zawsze!!!

Grzegorz wykonana: higienizacja

Co wykonuje profesjonalna higienistka w Centrum Stomatologicznym Jahromi-Kloss?

  • Ultradźwiękowy skaling naddziąsłowy oraz poddziąsłowy zębów
  • Piaskowanie zębów z użyciem delikatnego piasku
  • Fluoryzację zębów pianką z fluorem
  • Instruktarz techniki szczotkowania oraz prawidłowego posługiwania się nitką dentystyczną

Zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej mają za zadanie przeciwdziałać próchnicy oraz gromadzeniu się płytki nazębnej.

Szkolimy naszych pacjentów w prawidłowym utrzymywaniu higieny jamy ustnej, a także przybliżamy im techniki szczotkowania i czyszczenia zębów za pomocą nitki. Codzienna troska o zęby zapobiega narastaniu kamienia, a także pojawianiu się osadów i nalotów, dzięki czemu efekty czyszczenia zębów są trwalsze, a jama ustna zdrowsza.

Umów się na konsultację
i zadbaj o swój uśmiech

Centrum Stomatologiczne Jahromi Kloss
Umów wizytę