Ortodoncja

Ortodoncja Bydgoszcz

Proste zęby są Twoim marzeniem?

Zajmujemy się przywróceniem harmonii uśmiechu poprzez prawidłowe ustawienie zębów w łukach zębowych oraz odpowiednim ukształtowaniem kości szczęki i żuchwy.

Sprawdź jak pomogliśmy innym

Polecam!
Świetny zespół! U leczę się w CENTRUM od kilku lat, profesjonalizm w 100%, u dr Doroty pół roku temu zakładałem aparat ortodontyczny, efekty widać z miesiąca na miesiąc. Jestem bardzo zadowolony. Podsumowując, świetna atmosfera, widać, że lekarze się rozwijają – nowości w gabinecie także gorąco polecam wszystkim!

Jarosław wykonana: ortodoncja

Zakres działania naszego ortodonty w Bydgoszczy:

  • konsultacje ortodontyczne
  • profilaktyka ortodontyczna
  • monitorowanie rozwoju zgryz u dzieci i młodzieży
  • leczenie aparatami stałymi( metalowe, estetyczne,); również w połączeniu z mini-implantami ortodontycznymi i aparatami zewnątrzustnymi
  • leczenie dorosłych ( też ortodoncja przedprotetyczna)
  • wykonywanie niezbędnych do diagnostyki zdjęć radiologicznych
  • leczenie retencyjne

Leczenie ortodontyczne to istotna kwestia w profilaktyce zdrowotnej.
Proste, prawidłowo ustawione w łuku zęby łatwiej bowiem czyścić i pielęgnować. Równy, atrakcyjny wizualnie uśmiech pozytywnie wpływa na wizerunek oraz bezpośrednie relacje z otoczeniem.

Efektem leczenia ortodontycznego jest piękny uśmiech, który sprawi, że będziesz bardziej pewny siebie oraz będziesz czuł się komfortowo we wszystkich momentach Twojego życia!

Nigdy nie jesteś zbyt stary, abyś nie mógł skorzystać z leczenia ortodontycznego!

Współcześnie dostępne aparaty ortodontyczne są nie tylko mniejsze i bardziej eleganckie, ale także mogą być zupełnie niewidoczne dla osób drugich. Doradzimy Ci, jaki aparat ortodontyczny będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Umów się na konsultację
i zadbaj o swój uśmiech

Centrum Stomatologiczne Jahromi Kloss
Umów wizytę